Menu

5. Holdet

VB 1968 (1) holdbilled

Holdets stab

Træner
ingen pic
Kevin Flygare Nielsen
Træner
ingen pic
Kristoffer Serup

StillingSerie 6 - Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brøndbyernes IF 0 0 0 0 0
2 FC 1924 0 0 0 0 0
3 FC Rudersdal 0 0 0 0 0
4 Herlev IF 0 0 0 0 0
5 Ishøj IF (2) 0 0 0 0 0
6 ORI-Fodbold 0 0 0 0 0
7 Stenløse BK 0 0 0 0 0
8 Taarbæk IF 0 0 0 0 0
9 VB 1968 (1) 0 0 0 0 0
10 VB 1968 (2) 0 0 0 0 0
11 Ølstykke FC 0 0 0 0 0

KampprogramSerie 6 - Efterår • Pulje 2

August 2017

VB 1968 (1)
16. aug
Kl. 19.15
Hjemme
Skovbrynet Skole Kunstgræs

FC Rudersdal

Ølstykke FC
27. aug
Kl. 14.00
Ude
Ølstykke Stadion

VB 1968 (1)

VB 1968 (2)
27. aug
Kl. 16.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

ORI-Fodbold

VB 1968 (1)
30. aug
Kl. 19.15
Hjemme
Skovbrynet Skole Kunstgræs

VB 1968 (2)
September 2017

ORI-Fodbold
7. sep
Kl. 18.15
Ude
Oppe-Sundby Stadion

VB 1968 (1)

VB 1968 (2)
10. sep
Kl. 16.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Herlev IF

Ishøj IF (2)
17. sep
Kl. 11.00
Ude
Ishøj Idrætscenter

VB 1968 (2)

VB 1968 (1)
23. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Herlev IF

VB 1968 (2)
24. sep
Kl. 16.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Stenløse BK

FC 1924
30. sep
Kl. 12.00
Ude
Måløv Idrætspark

VB 1968 (2)
Oktober 2017

Ishøj IF (2)
1. okt
Kl. 11.00
Ude
Ishøj Idrætscenter

VB 1968 (1)

VB 1968 (1)
4. okt
Kl. 19.15
Hjemme
Skovbrynet Skole Kunstgræs

Stenløse BK

VB 1968 (2)
8. okt
Kl. 16.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Brøndbyernes IF

FC 1924
14. okt
Kl. 12.00
Ude
Måløv Idrætspark

VB 1968 (1)

Taarbæk IF
15. okt
Kl. 13.00
Ude
Springforbi fodboldbaner

VB 1968 (2)

VB 1968 (1)
25. okt
Kl. 19.15
Hjemme
Skovbrynet Skole Kunstgræs

Brøndbyernes IF

VB 1968 (2)
29. okt
Kl. 16.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

FC Rudersdal
November 2017

Taarbæk IF
5. nov
Kl. 13.00
Ude
Lyngby Stadion

VB 1968 (1)

Ølstykke FC
5. nov
Kl. 14.00
Ude
Ølstykke Stadion

VB 1968 (2)

Støtter 5. Holdet

Næste kampSerie 6 - Efterår • Pulje 2

Hjemme mod
FC Rudersdal
16. aug
Kl. 19.15
Skovbrynet Skole Kunstgræs
Serie 6 - Efterår - Pulje 2