Menu

1. Holdet

Bagerst fra venstre Onur Ay, Bamba Diop, Celal Yilmaz, Erkan Aslan, Jeppe Paulsen, Benjamin Ait Ahmed, Ibrahim Faour og Ercan Demirbas. Forrest fra venstre Mourad Saidi, Brian Nielsen, Nabil Aslam, Kim Blink og Surush Deimkar.

Bagerst fra venstre Bamba Diop, Jeppe Paulsen, Christos Cornelius Patsamanis, Onur Ay, Erkan Aslan, Christian Andersen, Benjamin Langekjær,  Ercan Demirbas, Rami Kais og Mouhamad El-Faour. Forrest fra venstre Ibrahim Faour, Kim Blink, Mourad Saidi og Daniel Aarsø.

Holdets stab

Træner
ingen pic
Sunaj Demirovski
Assistenttræner
ingen pic
Tcony Noel Kirkestad
Assistenttræner
ingen pic
Kim Kaarup
Assistent
profil
Jørgen Franck

StillingSerie 1 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 LSF 1 1 0 0 3
2 B. 1973, Herlev 0 0 0 0 0
3 Espergærde IF 0 0 0 0 0
4 Fredensborg BI 0 0 0 0 0
5 Frederiksværk FK 0 0 0 0 0
6 Frem Hellebæk 0 0 0 0 0
7 Helsinge Fodbold 0 0 0 0 0
8 Snekkersten IF 0 0 0 0 0
9 Taarbæk IF 0 0 0 0 0
10 VB 1968 0 0 0 0 0
11 Ølstykke FC 0 0 0 0 0
12 BK Avarta 1 0 0 1 0

KampprogramSerie 1 • Pulje 1

August 2017

Frederiksværk FK
19. aug
Kl. 14.00
Ude
Frederiksværk Stadion

VB 1968

VB 1968
26. aug
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Snekkersten IF
September 2017

VB 1968
2. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Taarbæk IF

Ølstykke FC
9. sep
Kl. 13.30
Ude
Ølstykke Stadion

VB 1968

VB 1968
16. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

BK Avarta

B. 1973, Herlev
23. sep
Kl. 15.30
Ude
Elverroad Kunstgræs

VB 1968

VB 1968
30. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Frem Hellebæk
Oktober 2017

Espergærde IF
7. okt
Kl. 14.00
Ude
Mørdrup Idrætsanlæg

VB 1968

VB 1968
14. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

LSF

Fredensborg BI
28. okt
Kl. 15.00
Ude
Fredensborg Stadion

VB 1968
November 2017

VB 1968
4. nov
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Helsinge Fodbold
April 2018

VB 1968
7. apr
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Frederiksværk FK

Snekkersten IF
14. apr
Kl. 16.00
Ude
Snekkersten Idrætscenter

VB 1968

Taarbæk IF
21. apr
Kl. 13.30
Ude
Springforbi fodboldbaner

VB 1968

VB 1968
28. apr
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Ølstykke FC
Maj 2018

BK Avarta
5. maj
Kl. 13.00
Ude
Espelundens Idrætsanlæg

VB 1968

VB 1968
12. maj
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

B. 1973, Herlev

Frem Hellebæk
19. maj
Kl. 16.00
Ude
Nordkysthallen

VB 1968

VB 1968
26. maj
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Espergærde IF
Juni 2018

LSF
3. jun
Kl. 11.00
Ude
Ledøje Idrætscenter

VB 1968

VB 1968
9. jun
Kl. 14.00
Hjemme
Skovbrynet Skole

Fredensborg BI

Helsinge Fodbold
16. jun
Kl. 15.30
Ude
Helsinge Stadion

VB 1968

KampprogramDBU Pokalen 2017/18 • Pulje 1

August 2017

VB 1968
4 - 1
livescore
Hjemme
Skovbrynet Skole

DMI

VB 1968
29. aug
Kl. 17.30
Hjemme
Skovbrynet Skole

Næsby

Støtter 1. Holdet

Næste kampSerie 1 • Pulje 1

Ude mod
Frederiksværk FK
19. aug
Kl. 14.00
Frederiksværk Stadion
Serie 1 - Pulje 1

Næste kampDBU Pokalen 2017/18 • Pulje 1

Hjemme mod
Næsby
29. aug
Kl. 17.30
Skovbrynet Skole
DBU Pokalen 2017/18 - Pulje 1

DBU Sjælland

bold.dk

Tipsbladet